O hotelu

Váš domov na cestách

Mamma’s Boutique Hotel v Poděbradech se nachází v nově a citlivě zrekonstruovaném domě z roku 1932 na jedinečném místě přímo v srdci Poděbrad, kterým je lázeňská kolonáda. Menší a klidný **** hotel butikového typu s rodinnou atmosférou a individuálním přístupem uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího klienta.

Boutique hotel v Poděbradech nabízí nezapomenutelný výhled na překrásný park nejen z většiny hotelových pokojů, ale i z naší vyhlášené restaurace La Mamma Cucina.

K jedné z mnoha předností našeho hotelu patří pečlivý výběr luxusních postelí, pro Váš maximální pocit pohodlí a osvěžující spánek.

Jako součást hotelu je  malá wellness zóna s finskou saunou, vířivkou a možností masáží. Pro hosty je k dispozici privátní parkoviště se vstupem přímo na recepci hotelu. Celý hotel včetně pokojů je zcela nekuřácký.

Mamma’s Boutique Hotel bude „vaším domovem na cestách“, který vás okouzlí svou elegancí, designem a smyslem pro detail.

Proč nás navštívit

Wellness

Jako součást hotelu je malá wellness zóna s finskou a bio saunou, vířivkou a možností masáží. Wellness zóna, kterou hotel nabízí, je určena pro zajištění komfortu a dokonalé relaxace a je k dispozici výhradně pro naše hosty.

Restaurace

Restaurace La Mamma Cucina, která je přímo v budově hotelu, má pro milovníky dobrého jídla a vína připravenu výtečnou středomořskou kuchyni a rozsáhlou nabídku vín. Hlavní důraz je kladen na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů, mnohdy i naší domácí výroby.

img_1578

Vlastní potraviny k snídani

Máme vlastního pekaře, který každé ráno rozpaluje pec, abychom vám mohli servírovat čerstvé pečivo k snídani. Během pobytu můžete také ochutnat naši vlastní značku kávy či speciální směsi čajů. A při odjezdu si nezapomeňte koupit naše potraviny značky La Place s sebou domů.

Parkování zdarma

Zaparkujte pohodlně přímo u hotelu na našem privátním parkovišti, kde bude váš vůz v bezpečí po celou dobu pobytu.

O hotelu

NAŠI HOSTÉ O NÁS ŘÍKÁJÍ

    Pohodlí je v tomto podniku věnována značná pozornost. Jde o klidné prostředí s možností nespočetných procházek ať už po kolonádě, okolo Labe až ke střelnici a golfovému areálu, lze navštívit zámek atd. Navíc se zde i velmi dobře najíte.

  thumb Milos V
  1/01/1970

    Čistý, nový hotel. Nové a stylové vybavení. Obsluha na recepci příjemná a ochotná. V restauraci jsou sice mladí lidé, ale za to skvěle vyškolení a pomohou s výběrem jídla i vína, kterého je zde opravdu velký výběr. Restaurace, která je součástí hotelu, je vedena spíše...Více

  thumb Petr K
  1/01/1970

    V Mammas jsem byla na vikend s manzelem a miminkem. Objednali jsem si Family superior pokoj v 5.patře s menším balkonem. Pokoje jsou velmi prostorne, vešel se nám zde kočárek i postylka. Ma velkou predsin s vestavenou skrini, velka koupelna se sprchou. Hotel je klidny,...Více

  thumb Jarmila P
  1/01/1970