O hotelu

Váš domov na cestách

Mamma’s Boutique Hotel v Poděbradech se nachází v nově a citlivě zrekonstruovaném domě z roku 1932 na jedinečném místě přímo v srdci Poděbrad, kterým je lázeňská kolonáda. Menší a klidný **** hotel butikového typu s rodinnou atmosférou a individuálním přístupem uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího klienta.

Boutique hotel v Poděbradech nabízí nezapomenutelný výhled na překrásný park nejen z většiny hotelových pokojů, ale i z naší vyhlášené restaurace La Mamma Cucina.

K jedné z mnoha předností našeho hotelu patří pečlivý výběr luxusních postelí, pro Váš maximální pocit pohodlí a osvěžující spánek.

Jako součást hotelu je  malá wellness zóna s finskou saunou, vířivkou a možností masáží. Pro hosty je k dispozici privátní parkoviště se vstupem přímo na recepci hotelu. Celý hotel včetně pokojů je zcela nekuřácký.

Mamma’s Boutique Hotel bude „vaším domovem na cestách“, který vás okouzlí svou elegancí, designem a smyslem pro detail.

Proč nás navštívit

Wellness

Jako součást hotelu je malá wellness zóna s finskou a bio saunou, vířivkou a možností masáží. Wellness zóna, kterou hotel nabízí, je určena pro zajištění komfortu a dokonalé relaxace a je k dispozici výhradně pro naše hosty.

Restaurace

Restaurace La Mamma Cucina, která je přímo v budově hotelu, má pro milovníky dobrého jídla a vína připravenu výtečnou středomořskou kuchyni a rozsáhlou nabídku vín. Hlavní důraz je kladen na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů, mnohdy i naší domácí výroby.

img_1578

Vlastní potraviny k snídani

Máme vlastního pekaře, který každé ráno rozpaluje pec, abychom vám mohli servírovat čerstvé pečivo k snídani. Během pobytu můžete také ochutnat naši vlastní značku kávy či speciální směsi čajů. A při odjezdu si nezapomeňte koupit naše potraviny značky La Place s sebou domů.

Parkování zdarma

Zaparkujte pohodlně přímo u hotelu na našem privátním parkovišti, kde bude váš vůz v bezpečí po celou dobu pobytu.

O hotelu

NAŠI HOSTÉ O NÁS ŘÍKÁJÍ

    Pohodlí je v tomto podniku věnována značná pozornost. Jde o klidné prostředí s možností nespočetných procházek ať už po kolonádě, okolo Labe až ke střelnici a golfovému areálu, lze navštívit zámek atd. Navíc se zde i velmi dobře najíte.

  thumb Milos V
  1/01/1970

    Opravdu dokonalé, krásné ubytování -pokoj 202..výhled na kolonadu, ve všech směrech cit pro detail.Moc jsme si užili saunu i masáž. Velice příjemná slečna na recepci ( Veronika). Skvělá snídaně v cafe Oliver. Vřele doporučujeme a určitě se vratime. Děkujeme 🙂

  thumb petrp846
  1/01/1970

    Jedním slovem luxus. Perfektní pokoj s výhledem na kolonádu, výborná poloha hotelu, moc příjemná slečna na recepci, výborné snídaně a perfektní obsluha v restauraci. Pokud se vrátíme do Poděbrad, tak jedině sem.

  thumb Dita N
  1/01/1970